Drupal için Zend Framework eklentisine geliştirici yetkisi aldım

Zend_Feed eklentisi Zend Framework ile Drupal arasında köprü işlevi gören Zend eklentisine bağımlı olarak tasarlandı. İlk zamanlar bu bağımlılığı kuvvetlendirmek için Zend eklentisine bazı yamalar hazırlamıştım. Hazırladığım yamalar eklentiye kabul edilmişti.

Geçen gün Zend eklentisinin geliştiricisi yeterli zaman ayıramadığı için bana da CVS’ye yazma yetkisi verdi. Aslında haftalar önce bana bunu teklif etmişti fakat ben yanaşmamıştım. Geçen gün tekrar bazı yamalar hazırlayıp gönderdikten sonra bana sormadan yazma yetkisini vermiş. Artık bana da kabul etmek kalıyor.

Zend Framework eklentisi ile birlikte Drupal.org’da 6 eklentinin geliştiricisi konumundayım.

Reklam

Drupal için Zend Framework eklentisine geliştirici yetkisi aldım” için 4 yorum

  1. Belliydi böyle olacağı :) Öncelikle tebrik eder ileride Drupala da yetki alırsan şaşırmayacağımı belirtmek isterim :)

  2. Aslında ben yetkiden kaçıyorum. Biraz sorumluluk biniyor insanın üzerine. Sadece yama hazırlayıp göndermek daha kolay.

  3. Geçen yaz Drupal işe tanıştığın günlere tanık olmuş biri olarak, ben de bu gelişmeyi olağan olarak karşılıyorum :)

  4. Drupal’e doğrudan katkı yapan, Drupal’in dilinden anlayan Türk geliştiriciler görmek çok sevindirici bir durum. Ben de zamanında kendisinden Türkçe çevirisi için cvs konusunda yardım almıştım. Bir kez daha teşekkürler ve tebrikler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s